KRUCHA PERFEKCJA

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

#1 15-08-2017 15:52:45

malutka
Administrator
Dołączył: 15-08-2017
Liczba postów: 6
WindowsChrome 60.0.3112.90

Jak dostać się na forum?

Jak dostać się na forum?


1. Przeczytaj regulamin. Musisz zarejestrować się jako nowy użytkownik. Podczas rejestracji akceptujesz regulamin, więc oznacza to, że zgadzasz się ze wszystkim, co w nim napisane.

2. Po rejestracji masz rangę Kandydat i w zasadzie widzisz tyle co Goście, ale nie przejmuj się. Jest to tylko zabezpieczenie przed ciekawskimi osobami.

3. Teraz musisz założyć oddzielny wątek w Poczekalni.

3. Twój wątek musi zawierać odpowiedzi na pytania z kwestionariusza zgłoszeniowego. Skopiuj go i wklej.

4. Na ten czas to już wszystko - teraz użytkownicy forum głosują, czy się dostaniesz. Bądź cierpliwa, czasem może to zająć nawet kilka dni.

5. Dostajesz swoją odpowiedź - w przypadku pozytywnej, zmieniamy Ci rangę i magicznie całe forum odkrywa przed Tobą swoje sekrety, a w przypadku negatywnej, no cóż... kasujemy wątek rekrutacyjny.


Jeśli dostaniesz się na forum:


1. Dodaj wątek w kąciku zapoznawczym, napisz coś o sobie (np. hobby, ulubiona muzyka, styl, filmy, książki, szkoła itd.)

2. Stwórz swój dzienniczek w Pamiętnikach, w nazwie wątku wpisz "Dzienniczek [twoja nazwa]". Staraj się uzupełniać go regularnie, w miarę możliwości co 1/3 dni.


Forum jest przeznaczone TYLKO DLA MOTYLKÓW i osób z ED!

Na naszym forum nie propagujemy samookaleczania się,  długotrwałych głodówek, nadużywania leków. Chcemy zachować niską wagę, jak i również względne zdrowie.

Nasze forum nie jest typowym, restrykcyjnym forum pro-ana. Dbamy o rodzinna atmosferę, a do tematu pro-any podchodzimy z rozsądkiem.


Malutka ♥

"Every time you say no thank you to food, you say yes please to thin"

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mythofempire - spdlkcforum - centerg - hydegiv- - sesjowicze